איך בוחרים ציוד קירור לאירועים?

 

עונת הקיץ היא אחת העונות האהובות על הישראלים. אפשר ללכת לים, לטייל בשמורות הטבע ולשחות בבריכה. העונה החמה מביאה אתה גם את הצורך לשתות משקאות קרים, ללקק גלידה וכל זה על מנת להצטנן מעט מחומה של השמש הקופחת. אירועים בעונת הקיץ הם מעט יותר מורכבים, כל שכן כאשר מדובר על אירוע אשר מתקיים תחת כיפת השמיים, בטבע או בחוף הים.

קיים ארסנל של ציוד אשר מותאם לאירועים אשר מתקיימים בעונת הקיץ. השכרת מקפיא ומקררים יכולה להיות החלטה שתציל את האירוע שלכם, תשמור על הגלידות שלכם ותשדרג את האירוע באופן כללי. אירועים כאלו הם בדרך כלל חד פעמיים וכמובן שלא נרכוש מקפיא יקר לצורך שימוש באירוע אחד. לכן האפשרות לשכור היא לא פחות ממדהימה ומומלץ לנצל אותה.

לשמור על קור רוח השכרת מקפיא

כאשר אנו מחליטים לקיים אירוע בימי הקיץ החמים, יש לשער שבמהלך האירוע נציע לאורחים ולמוזמנים שתייה קרה, גלידות ודברים נוספים. בנוסף, ישנם מאכלים אשר נכין אותם במקום ואת חומרי הגלם ניאלץ לשמור בהקפאה עד לשימוש. מקפיא איכותי יעשה את העבודה ויאפשר לנו להגיע לאתר האירוע בלב שקט.

היות שקיימים סוגים שונים של מקפיאים להשכרה, כדאי להתייעץ עם אנשים אשר מבינים בתחום זה. במקפיא יכול להיות גם בעל מבנה שונה (יש כאלו שמתאימים יותר להחזקת גלידות ויש כאלו שמתאימים יותר לשתייה).

ואם מתרחשת תקלה?

אחד היתרונות בהשכרת ציוד לאירועים הוא האפשרות לקבל שירות מהיר ויעיל. גם אם מתקיימת תקלה באחד המכשירים מיד יגיע נציג החברה ויטפל בה או יחליף את הציוד בתקין. אין כל צורך לאחסן מכשירים גדולים שתופסים מקום רב וישמשו אתכם רק פעם או פעמיים בשנה. חברת ההשכרה תדאג לשינוע של הציוד ותפרק אותו הסוף האירוע.

את המקפיא יש לחבר לחשמל כמובן. אם מקום האירוע לא מצויד בנקודות לאספקת חשמל באופן מסודר אז ניתן לשכור גם גנרטור חזק ואמין שיספק לכם אנרגיה למשך שעות רבות. כדאי לברר את כל הפרטים בנוגע לאספקת החשמל מראש וליידע את חברת ההשכרה באם דרושים בשטח גנרטורים.

מה הגודל הדרוש לנו?

נושא הגודל תלוי באירוע העתידי. אם מדובר על אירוע צנוע למספר אנשים קטן אז ניתן להסתפק גם במקפיא בינוני שישמור על טמפרטורה נמוכה. במקרה שמדובר אירוע גדול, יתכן שיידרש מקפיא גדול או אפילו כמה מקפיאים. כדאי להתייעץ עם מציגי חברת ההשכרה שכן הם בעלי ניסיון בתחום ועוכלו לתת לכם טיפים בנושא.